KONST / Litografier / Färglitografi 8748013
nr 874 8013
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), signerad. , onumrerad, motivet: 20x26
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:16:27
6/2 13:03:08
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg